Klan |Au|

Forum klanu |Au|


#1 26-01-13 23:09:27

 DEADEVIL

Administrator

Skąd: KRAKÓW
Zarejestrowany: 18-11-12
Posty: 77
Punktów :   

WAŻNE

NIE REKRUTOWAĆ NA PGB !!!!!  Dostałem opieprz i bana od PGB za Nasze rekrutacje tam prowadzone. Mysza i reszta klanu daje NAM ostatnią szansę. Jeśli zobacze, że któryś z Naszego klanu ciśnie rekru. tam gdzie zabroniona TO WYLATUJE Z KLANU ZA MOJĄ INTERWENCJĄ
Jeden rekrutuje- WSZYSCY OBRYWAMY BANEM NA ZAWSZE!!!.    KAŻDY MA TU SIĘ PODPISAĆ, ŻE WIE O CO CHODZI! Pytania na pw lub forum otwartym.
..


|Au|  FOREVER

Offline

 

#2 27-01-13 10:03:23

Arsena(L)

Administrator

Zarejestrowany: 22-12-12
Posty: 37
Punktów :   

Re: WAŻNE

Wszystko jasne i czytelne!

P.S. Na fen można REKLAMOWAĆ (NIE REKRUTOWAĆ) swój klan (jestem pewny na 99% a tu "pozwolenie na reklamę na FEN : http://www.fenklan.pl/forum/viewtopic.p … ea479513f1


||    //\\                 ||   @@@    @@@    @@@     @@@    @      @   @@@   @@@
||   //  \\     ||    ||  ||   @___  @     @   @    @    @___     @   @    @___   @    @
||  //==\\   ||     ||  ||  @        @     @   @ @@    @            @ @     @        @ @@
|| //       \\  \\__//   ||  @          @@      @      @  @@@        @       @@@   @     @

Offline

 

#3 27-01-13 11:01:13

 DEADEVIL

Administrator

Skąd: KRAKÓW
Zarejestrowany: 18-11-12
Posty: 77
Punktów :   

Re: WAŻNE

sory za ton wypowiedzi, ale Mysza cisnie mi na pw. że "cały czas u Nich rozrabiamy ". Bardzo Was prosze o to, bo nam sie WSZYSTKIM DOSTANIE ! Może rekr. nawet 1 osoba, a i tak obrywamy wszyszcy. Prosze sobie tą wziąść do serca


|Au|  FOREVER

Offline

 

#4 24-02-13 16:51:03

 pawlik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 31-01-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: WAŻNE

ROZUMIEM WYRAŹNIE. Ja i tak nie rekrutuję ale będę pamiętać o tym.

Ostatnio edytowany przez pawlik (24-02-13 16:57:05)


||    //\\                 ||      @@     @     @         @@@@@    @@    @@@     ||   ||  ||
||   //  \\     ||    ||  ||    @    @   @@  @               @       @   @   @    @   ||   ||  || 
||  //==\\   ||     ||  ||   @    @    @  @@               @      @    @  @@@       
|| //       \\  \\__//   ||     @@      @     @              @        @@    @          @   @  @

Offline

 

#5 24-02-13 18:10:56

BlackHawk

Administrator

Zarejestrowany: 24-11-12
Posty: 52
Punktów :   

Re: WAŻNE

Ładnie zrobione


Nie piję , nie palę , nie klnę . O kur** papieros wpadł mi do wódki .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zmierzchkhorinisrp.pun.pl www.megamenbajka.pun.pl www.sanitarium.pun.pl www.nexusdbclan.pun.pl www.bleach-gotei13.pun.pl